У Степанецькій громаді облаштували каплицю із криницею, на дні якої, за переказами, лежить камінь з вибитим зображення Пресвятої Богородиці.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

За ініціативи уродженця Мельників, жителя селища Степанецьке Олексія Костенка, підтриманої Валентиною Горовою, Ніною Передерій, Сергієм Морозом, Людмилою Семеновою, Любов'ю Кобою, Світланою Федоровою, Лідією і Тарасом Лисокобилками, Людмилою та Валерієм Федоренками, Михайлом Майбородою, Ігорем Жовтенком, Любов'ю Мартинцовою, Лідією та Миколою Зеленюками, було вирішено почистити криницю, озеленити територію навколо та побудувати над нею капличку Пресвятої Богородиці (ПЦУ).

Спільними зусиллями заплановане зроблено, новозбудована капличка освячена, а її двері завжди відкриті для тих, хто хоче прийти помолитись перед іконами, які вишила та подарувала Агрипина Германчук.

«Щиро дякуємо усім, хто долучився до відтворення цього святого місця!
Чиста віра та любов до України робить наших людей непереможними і на духовному фронті!», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відзнаку «За оборону України» від Президента отримав військовий із Канівської громади (фото).