Стан епідемічної ситуації у Канівській громаді обговорювали під час традиційної апаратної наради з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Директорка Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова повідомила про збільшення кількості випадків захворювання на грип та ГРВІ.

«У порівнянні з минулим тижнем зросла кількість випадків захворювань. Захворіло 178 людей, серед яких 3 на COVID-19», - поінформувала медик.

За словами головної лікарки Канівської багатопрофільної лікарні Віри Шапошник, серед пацієнтів лікарні станом натепер найбільше дітей.

«Дитяче відділення переповнене. Фіксуємо спалах дитячої вірусної інфекції, яка супроводжується гіпотермічним синдромом», - прокоментувала Віра Шапошник.

Головна спеціалістка міського відділу освіта Анна Канівець, наголосила, що школи Канева та населених пунктів громади працюють у звичному режимі.

«Ті класи, де спостерігається значна кількість хворих, переводимо на дистанційну форму навчання», - повідомила Анна Канівець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що члени виконкому затвердили порядок компенсації за пільговий проїзд для окремих категорій громадян на 2024 рік.