Основний фінансовий документ, за яким буде жити Канівська громада у 2024 році, представлено на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Фінансового управління виконавчого комітету Канівської міської ради.

Проєкт бюджету на 2024 рік складено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та прогнозних показників економічного і соціального розвитку громади в умовах воєнного стану. При формуванні проєкту бюджету головним пріоритетом було збереження основних напрямків бюджетної політики та дотримання принципів Бюджетного кодексу України, зокрема, в частині затвердження реалістичного та бездефіцитного бюджету. Після детального обговорення члени виконкому схвалили відповідний проєкт рішення.

Тож, фінансове управління виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Канівської міської територіальної громади на 2024 рік» (далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень, доповнень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись із проектом рішення можна на офіційному веб-сайті Канівської міської ради за посиланням http://kaniv-rada.gov.ua/u/231211/_2024.zip

Громадські обговорення в умовах воєнного стану будуть проводитися у формі електронних консультацій. Пропозиції, доповнення, зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 24 грудня 2023 року – на електронну поштову скриньку e-mail: mfukaniv@ukr.net.

З питань дохідної частини бюджету за телефоном (04736) 3-29-29.

З питань видаткової частини бюджету за телефоном (04736) 3-30-74.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 25 тисяч гривень для військових зібрали під час благодійного концерту у Каневі (фото).