На святковому концерті із нагоди відзначення 940-ої річниці із Дня заснування Канева виступить відома співачка Злата Огнєвіч.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

Традиційно у треті вихідні вересня канівці відзначають день народження рідного міста. Цього року Каневу виповнюється 940 років.

Відтак, у межах святкових заходів 14 вересня у Залі засідань Будинку рад та площа ім.Т.Г.Шевченка о 14.30 відбудеться урочиста презентація за результатами акції «Зроби місту подарунок» - відкриття паркової скульптури «Птах щастя»; а о 15.00 - підведення підсумків конкурсу на кращий твір та малюнок до Дня міста, кращий твір з іноземної мови, нагородження лауреатів літературного конкурсу ім.О.Кобця.

Зранку 15 вересня на набережній Дніпра презентуватимуть навчальні заклади Канева та о 10.00 відбудеться відкриття дитячого майданчика (за сприяння ПрАТ «Миронівська птахофабрика»).

Поблизу кіно-концертного майданчика ім. Ю. Іллєнка 0 10.30 розпочнеться дитячий концерт «Рідне місто – ми твоя надія» (в програмі «Вау-шоу» мильних бульок); а о 12.00 – фестиваль вареників.

Із 11.30  біля будинку побуту проводитимуть показові виступи з боксу ФСК «Спарта» та з спортивної аеробіки ансамблю «Тайфун», а із 11.00 громаду міста розважають ростові та 3-метрові ляльки.

Святкування на Площі Т.Г.Шевченка розпочнуться о 17.00 із виступу спортивного клубу «Івазар», згодом о 19.00 відбудуться загальні урочистості та святковий концерт за участі Євгена Литвина та Людмили Салтикової.

О 21.00 для канівців виступить популярна українська солістка Злата Огнєвіч, після чого о 22.00 відбудеться вогняне шоу, по закінченню якого стартуватиме дискотека «Time 2 Dance від Global Dance».

Традиційно 16 вересня біля фонтану о 17.00  відбудеться концерт духового оркестру Канівського коледжу культури і мистецтв ККіМ .

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що святковий концерт та конкурс вишиванок провели для канівців у День Незалежності.