Дві громади, розташовані на Канівщині, погодилися об’єднатися в Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Діловий регіон».

На спільній координаційній зустрічі голів громад було ухвалене рішення утворити Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини, у склад якої увійшли 26 громад, які наразі створені в області.

Ініціював створення Асоціації голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимир Міцук, який запропонував об’єднатися в асоціацію для покращення співпраці та захисту інтересів.

«Черкащина – не перша область, де запропонували створити Асоціацію тергромад. Зараз на Черкащині діє 26 ОТГ. І їхня кількість постійно зростатиме. Вже зараз у наших громадах проживає 150 тисяч громадян, чиї інтереси ми маємо захищати та відстоювати. Об’єднання в Асоціацію дає нам значні важелі для цього. Водночас це нам відкриває ширші можливості для співпраці з іншими асоціаціями: міст України чи ОТГ, захисту своїх інтересів», - зазначив Володимир Павлович.

Очолив новостворену Асоціацію об’єднаних територіальних громад Черкащини Володимир Міцук. Його заступником обрали очільника Набутівської ОТГ Олега Малюгу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для спеціалістів Ліплявської ОТГ провели навчальний семінар.