Підготувати об’єкти перспективної мережі розміщення ВПО та створити для них комфортні умови проживання у осінньо-зимовий період - актуальні питання, які потребують невідкладного вирішення органами влади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільниці Черкаської РВА Валерії Бандурко.  

«Ці теми обговорили спільно з першим заступником голови Черкаської обласної військової адміністрації Наталією Кравченко, відповідними керівниками та заступниками структурних підрозділів ОВА, головами територіальних громад району.

Наразі здійснюється формування потреби громад у ковдрах, матрацах, ліжках, посуді, обігрівачах тих закладів, де можливо прихистити ВПО. Комунальні заклади, в яких ймовірно розмістять переміщених громадян, приводяться до ладу для створення зручних побутових умов.

Належну увагу необхідно приділити інформаційному супроводу. Контактні номери телефонів «гарячої лінії» для інформування ВПО надані для розповсюдження у людних місцях та на інтернет-ресурсах.

Принагідно відвідали комунальний заклад у місті Черкаси, де розташувалися вимушено переселені громадяни, оглянули умови проживання, організацію онлайн навчання діток, вивчили додаткові потреби і проблемні питання», - відзначила у своєму дописі Валерія Бандурко.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській міській територіальній громаді зареєстровано майже 32 тисячі жителів.