Шість випадків отруєння дикорослими грибами зафіксовано в Черкаській області за 4 жовтня. Всіх пацієнтів медики екстренки госпіталізували до лікувальних закладів. Здебільшого у них спостерігалися нудота, біль у животі, блювання, діарея та температура. Один чоловік втрачав свідомість.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

У Черкасах медики швидкої виїздили надавати допомогу 82-річному чоловіку, який з’їв трішки грибів, а відчувши симптоми інтоксикації, намагався допомогти собі сам. Також – 44-річній жінці, а ще – 10-місячній дівчинці, у якої була гостра діарея, бо вона в переддень у лісі взяла до рота поганку.

У Сокирному після вживання грибів зле почувалась 66-річна жінка, у якої за добу до інших симптомів додалось ще й значне підвищення температури тіла.

А у Першотравневому, що на Чорнобаївщині, швидка виїздила до подружжя: чоловік і дружина, наївшись грибів, відчули себе дуже зле. Жінку 37-ми років із нудотою та блюванням та чоловіка 39-ти років, який втрачав свідомість, доправили до Чорнобаївської багатопрофільної лікарні.

Медики екстренки вкотре закликають жителів та гостей області бути обачними при збиранні та вживанні грибів та унеможливити ризики для дітей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 37 жителів Канівщини потрапили на самоізоляцію через COVID-19 за добу.