У найкоротші терміни власники МАФів мають надати у Канівську міську раду документи, що надають право на встановлення тимчасових споруд.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію виконавчого комітету Канівської міської ради.

З метою упорядкування, відновлення, належного утримання, раціонального та законного використання територій об’єктів благоустрою, що належать до комунальної власності Канівської міської територіальної громади, для встановлення законності розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (торгівельні лотки, павільйони, кіоски) на землях комунальної власності та попередження випадків незаконного встановлення тимчасових споруд (ТС), малих архітектурних форм (МАФ) та інших об’єктів некапітального типу, виконавчий комітет Канівської міської ради звертається до власників вищезазначених об’єктів:

Власникам МАФів, розміщених у м. Канів, в найкоротші терміни потрібно з’явитися в управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Канівської міської ради за адресою: м. Канів, вул. Шевченка, 11, тел. 3-44-86 та пред’явити документи, що надають право на встановлення тимчасових споруд.

У разі неявки буде вирішуватися питання про здійснення демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки конкурсу «Час діяти, Україно!» цьогоріч на Канівщині реалізують 14 соціальних проєктів.