Більша частина сільських голів Канівщини знову були переобрані на відповідні посади за підсумками місцевих виборів 2015-го року.

До такого висновку дійшли журналісти «Kanos», порівнявши дані щодо обраних голів сільських рад у 2010-му та 2015-му роках в Канівському районі.

Відзначимо, що знову переобратися вдалося 16-ти чинним сільським головам, серед яких очільники Беркозівки, Грищенець, Келеберди, Конончі, Копіюватого, Курилівки, Озерища, Полствина, Попівки, Потапців, Прохорівки, Пшеничників, Степанець, Таганчі, Тростянця та Хмільної.

Натомість, новообрані голови за підсумками виборів будуть на чолі 12 сільських рад. З числа останніх, Бобрицька, Горобіївська, Григорівська, Козарівська, Литвинецька, Мартинівська, Межиріцька, Мельниківська, Павлівська, Пекарівська, Чернишівська та Яблунівська сільські ради.

Відзначимо також і той факт, що з числа 16 переобраних колишніх сільських голів Канівщини, одинадцять у 2010-му році балотувались від Партії регіонів. В той же час, на цих виборах, 9 із одинадцяти були висунуті політичною партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а двоє приймали участь у виборах як самовисуванці.

На останок наголосоми, що вище вказані дані наведені без урахування результатів виборів в останній сільській раді Канівщини - Ліплявській. Станом на 18.40 2 листопада, ЦВК досі не оприлюднила результати підрахунку голосів на виборах сільського голови та депутатів Ліплявської сільської ради.