У Канівському районі колишнього голову сільської ради судитимуть за привласнення бюджетних коштів, загальна сума яких майже 42 тисячі гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури, опубліковану у «Канівчанці».

Екс-сільський голова умисно підписав протокол сільської ради, в якому другим пунктом порядку денного винесено питання про присвоєння йому 9 рангу посадової особи місцевого самоврядування та преміювання, де містилися неправдиві відомості щодо одноголосного голосування за вказане рішення депутатами зазначеної сільської ради.

Відтак це рішення він видав для незаконного нарахування йому премії за грудень 2015 року в розмірі 50% від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і вислугу років та у січні 2016 року в розмірі 60% від посадового окладу за рахунок бюджетних призначень та економії фонду заробітної плати.

Продовжуючи свій злочинний умисел, колишній сільський голова також в 2016 році посвідчував рішення, до яких внесено завідомо неправдиві відомості про те, що сільська рада вирішила встановити постійне преміювання сільського голови, нарахування йому матеріальної допомоги в жовтні 2016 року та інші, які в подальшому передав головному бухгалтеру

Обвинувальний акт направлено до Канівського міськрайонного суду для розгляду. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за забруднення Кременчуцького водосховища черкаське комунальне підприємство оштрафували на півмільйона гривень.