На  «Урожаї» відбувся щорічний розіграш автомобіля серед працівників робітничих спеціальностей.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби ТОВ «НВФ «Урожай».

19-річний тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва із Козарівки Канівського району Віталій Запорожець, який працює в Тростянецькій філії ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП, став власником новенького Рено Логан. Традиційний розіграш автомобіля та цінних призів серед працівників робітничих спеціальностей відбувається вже дванадцятий рік поспіль. Цього року на автомобіль претендували 19 співробітників «Урожаю». Серед них – здебільшого трактористи-машиністи, а також токарі, водії автотранспортних засобів та слюсарі-ремонтники.

Як розповів сам Віталій Запорожець, виграти машину не сподівався, хіба  що якийсь подарунок. Власної автівки молодий чоловік не має, хіба що на батьковому Жигуликові доводилося кататися. Тепер, каже, як прижене додому, то Жигулика на двір викотять, а новенька машина в гаражі стоятиме.

  • Я в «Урожаї» два роки працюю, знав про розіграш автомобіля серед працівників, але й не мріяв, що колись і мені нова машина дістанеться, – розповідає Віталій Запорожець. –Тепер влітку з друзями на море машиною поїдемо, не стояти ж їй постійно в гаражі.

Ключі щасливому власнику новенького автомобіля вручив директор «Урожаю» Олександр Воскобойнік. Він зазначив, що надзвичайно приємно дарувати машину наймолодшому учаснику цьогорічного розіграшу цінних подарунків, адже молоді завжди треба давати шанс знайти себе у житті, реалізувати свої здібності й довести свою професійність.

  • Я радий продовжувати хорошу традицію в «Урожаї» дарувати автомобіль людям, які найважче працюють на підприємстві, які найтяжче трудяться в період посівної кампанії та жнив. Вони фактично найбільше зусиль докладають, щоб у кожного з нас був хліб на столі, – зауважує Олександр Воскобойнік. – А новий автомобіль у подарунок – підтвердження того, що підприємство неабияк цінує працю хліборобів і робить усе, щоб і наші співробітники пишалися, що вони – частина «Урожаю» та МХП.

Крім автомобіля, одному з учасників розіграшу дістався мотоцикл. Його власником став водій автотранспортних засобів, що працює у виробничому підрозділі «Росава»,  Віталій Андросович із Степанців Канівського району. Решті учасників дісталися сертифікати на 10 000 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що переможниця конкурсу краси із Канева виграла мандрівку у Дубай.