Справжнім подарунком для заступника головного бухгалтера філії «Урожаю» АФ «Заповіт Шевченка» Наталії Зборівської з Канева та її чоловіка Михайла Фесенка стала мандрівка до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію НВФ «Урожай».

Поїздка до екзотичної країни стала подарунком Наталії за перемогу в торішньому конкурсі краси серед співробітниць підприємства — однієї з багатьох соціальних ініціатив, що запроваджуються Групою МХП.

«Я вперше побувала за кордоном і вперше літала літаком. П’ять годин польоту — і ми із зими перенеслися в літо. Проживали в одному з готелів міста Шарджа, що недалеко від Дубай», — зізнається Міс «Урожаю» — 2017.

Вражень від побаченого в одній із найбагатших країн світу, як зізнається Наталія Зборівська, не перелічити. Найбільше запам’ятався величезний торговельний центр із близько 1200 магазинами, окрім кафе та ресторанчиків, а також культурних та розважальних центрів. В гігантській будівлі розміщено акваріум заввишки, як триповерховий будинок, та зоопарк.

«Серед розмаїття тваринок у зоопарку ми бачили звичного для нас та екзотичного для місцевого люду їжачка. Пощастило проїхатися в славнозвісному метро Дубай, де чоловіки і жінки їздять в окремих вагонах. Найвища будівля світу Бурдж Халіфа вразила яскравим лазерним шоу», — додає Наталія.

Співробітниця «Урожаю» розповідає, що зустріла в ОАЕ свою однокурсницю, яка там працює. Завдяки їй вдалося побачити набагато більше, ніж готель і море. Запам’яталися арабські жінки в паранджі, але з яскраво нафарбованими очима, безліч машин, переважно світлих кольорів, на дорогах міста. Особливо вразила національна страва, схожа на гострий плов, після якої захотілося домашнього борщу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першій сільській родині на Канівщині вручили сертифікат на матеріальну допомогу.