Під час першого засідання комісії із питань Громадського бюджету розглянули  частину із 14 проєктів (8 великих та 6 мікропроєктів), які цьогоріч були подані для участі у конкурсі місцевих ініціатив.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак, проєкти «Човни та катамарани», «Придбання портативного світлодіодного екрану для громади Канівської ОТГ», «Розвиваюче дозвілля. Вуличні шахи», «Реклама Канева як туристичного міста», «Кінезотерапія – активна реабілітація канівців» члени комісії розглянули та ухвалили рішення допустити їх до голосування.

Проєкт «Парк біля «Музею військової техніки» рішенням комісії було знято з голосування як такий, що не відповідає вимогам Положення про Громадський бюджет. Члени комісії погодились, що сама ідея проекту гарна і заслуговує на розгляд, однак в рамках Громадського бюджету її реалізувати не вдасться.

Справа в тім, що за інформацією відділу комунального майна та земельних ресурсів вказана земельна ділянка не відведена. Процедура відведення земельної ділянки займе від трьох до шести місяців, а також потребуватиме додаткових коштів. Оскільки за Положенням, проєкти-переможці мають бути реалізовані впродовж року, то було ухвалено колективне рішення зняти цей проєкт з голосування, натомість - запропонувати виконавчому комітету включити його до Стратегії розвитку Канева.  

Також було знято з голосування проєкт «Облаштування у приміщенні територіального центру туалетної кімнати для маломобільних груп населення». Він передбачає фінансування, ремонт та придбання інвентарю та обладнання для бюджетної установи, а це суперечить Положенню про Громадський бюджет (пункт 9.11). Відповідний проєкт рекомендовано врахувати при формуванні бюджету громади на наступний рік.

«Долю» інших проєктів, поданих для участі в Громадському бюджеті-2021, буде вирішено в ході наступних засідань комісії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що інспекторка Держпраці проконсультувала щодо трудового законодавства працівників канівського коледжу (фото).