У межах операції «Мігрант» на Черкащині виявлено ще двох неврегульованих мігранток.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини.

За протермінування дозволеного строку перебування в Україні обох іноземок міграційники притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП, стягнули штрафи та ухвалили рішення про примусове повернення до країн походження або третіх країн.

20-річну громадянку російської федерації виявили під час відпрацювань території міста Черкаси працівники Соснівського відділу у м. Черкаси Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС. Іноземка прибула в Україну у липні 2021 року з наміром стати студенткою одного із закладів вищої освіти, проте через набутий статус нелегальної мігрантки свої задуми не втілила в життя. Перервати відвідини України вона зобов’язана у встановлений міграційниками строк – до 26 травня 2024 року.

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст «ЦПМУ ДМС 0Е00_»

Співробітники Уманського відділу ЦПМУ ДМС виявили 34-річну громадянку Держави Ізраїль, яка майже на 70 днів перевищила термін перебування в Україні. Відправитися додому вона повинна не пізніше 15 червня 2024 року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що посадовця Канівської міськради підозрюють у зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків на суму майже 200 тис.грн. (фото).