За публічного обвинувачення прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури суд визнав винною жительку Бобрицької сільської громади, яка незаконно придбала, зберігала з метою збуту та збувала наркотичні засоби (ч. 2 ст. 307 КК України). ЇЇ засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що 23-річна жінка незаконно придбала та зберігала за місцем свого проживання особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, а також наркотичний засіб, обіг якого обмежено – метадон.

У ході контрольованої закупки зловмисниця за 750 гривень незаконно збула особливо небезпечний наркотичний засіб та була затримана працівниками поліції.

 Враховуючи наявність доказів, суд визнав жінку винною в інкримінованому їй кримінальному правопорушенні.

 До набрання вироком законної сили вона перебуватиме під вартою.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чоловік стріляв у сусідського кота на Черкащині – поліції відкрила кримінальне провадження (фото).