Міжнародний благодійний марафон «Намисто перемоги» стартував днями у Каневі у приміщенні культурного центру «Шевченко HUB». Захід організовано за ініціативи благодійної організації МБФ «Українська родина» спільно з виконавчим комітетом та відділом культури Канівської міської ради, а також Асоціацією Благодійників України, Help Ukraine 24, Канівським фаховим коледжем культури і мистецтв, Шевченківським національним заповідником, канівськими майстринями та внутрішньо переміщеними особами.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час мистецької толоки учасники заходу долучилися до створення бурштинового «намиста перемоги», довжина якого 24 метри. Зауважимо, така довжина для виробу обрана не випадково, адже вона акумулює в собі дві знаменні для українців дати: 24 лютого – повномасштабне вторгнення росії в Україну та 24 серпня – День Незалежності

«Споконвіків Канів мав славу духовної столиці України, адже це земля де знайшов свій останній прихисток великий український пророк Тарас Шевченко. Тому місце створення «намиста перемоги» було обрано не випадково. Збираючи наше «намисто перемоги», ми уявляємо, що в ньому кожна сонячна намистинка уособлюватиме людину та із української землі промовлятиме світові: «Ні – війні!Сонця вистачить для всіх!», – зауважила член Всесвітньої бурштинової ради Галина Симха..

Додамо, в подальшому організатори благодійного марафону планують створити у Каневі ще декілька «намист перемоги» та з метою популяризації України на міжнародному рівні презентувати їх під час аукціонів у Сіднеї, Варшаві, Гамбурзі, Чикаго, Торонто тощо.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Кубок Героїв ЗСУ» стартував на Черкащині (фото).