Служба автомобільних доріг не прийняла ремонт дороги у Мошнах, оскільки він був здійснений із порушенням технологій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Служби автомобільних доріг у Черкаській області у Facebook.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області офіційно повідомляє про те, що роботи із влаштування асфальтобетонного покриття, які виконувалися на автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук у селі Мошни Черкаського району, здійснювалися з порушенням технологій, а тому Службою не приймалися та до оплати не надавалися.

За рішенням Укравтодору, до Служби автомобільних доріг у Черкаській області буде направлено позачергову перевірку державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості». Документи щодо підрядної організації, яка поводила роботи із порушенням діючих стандартів та термінів виконання, найближчим часом будуть передані до правоохоронних органів.

За інформацією підрядника, роботи проводилися для забезпечення безпечного проїзду автотранспорту шляхом сполучення нового асфальтобетонного покриття автодороги зі старим.

У подальшому Службою автомобільних доріг у Черкаській області суворо контролюватимуться усі види робіт з дотримання діючих норм та стандартів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мошнах укладають верхній шар асфальтобетонного покриття.