Іграшки, малюнки та свічки з’явилися сьогодні у Каневі, на набережній Дніпра біля металевої верби. У такий спосіб працівники  виконавчого комітету, управлінь, відділів, структурних підрозділів та служб Канівської міської ради розпочали тиху акцію аби напередодні Дня вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, привернути увагу громадськості та ушанувати пам'ять про маленьких янголів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Водночас ми закликаємо канівців не залишатися байдужим та долучитися до тихої акції, принісши символічну іграшку чи свічку до металевої верби протягом 3 та 4 червня. Адже увесь світ має знати, яку високу ціну ми платимо за нашу свободу й за нашу волю

Тиха акція завершиться у суботу. Всі іграшки, зібрані під час заходу будуть передані до волонтерського пункту у міському будинку культури аби їх отримали дітки, які переїхали до нашої громади з регіонів де наразі тривають бойові дії.

Щодня  внаслідок збройної агресії російської федерації в Україні гине двоє дітей та четверо отримують поранення. Усього з 24 лютого у нашій країні загинуло щонайменше 262 дитини, ще 415 отримали поранення. Такі невтішні дані станом на 2 червня наводить верховний комісар ООН з прав людини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що діти загиблих Героїв Канівської громади отримали подарунки до Міжнародного дня захисту дітей (фото).