За принципової позиції прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури засуджено 26-річного канівця за фактом незаконного носіння, придбання, зберігання та збуту бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства раніше судимий місцевий житель без передбаченого законом дозволу, зберігав знайдений на пустирі бойовий припас - корпус бойової наступальної осколкової ручної гранати РГД-5 з уніфікованим підривником УЗРГМ.    

У подальшому чоловік наприкінці березня поточного року продав бойовий припас за 3000 грн особі, яка приймала участь в проведенні оперативної закупівлі, після  чого зловмисника було затримано працівниками поліції.

Враховуючи наявність достатніх доказів, суд визнав чоловіка винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у вигляді 4 років 3 місяців позбавлення волі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі відділу поліції №1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід здійснювався сектором кримінальної поліції відділу поліції №1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.

 До набрання вироком законної сили чоловік перебуватиме під вартою.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черкащанку, яка шахрайським шляхом одержала соціальну допомогу на суму майже 450 тис. грн, судитимуть.