Чоловік народився і проживав у столиці. В одній із київських шкіл здобув базову загальну середню освіту. А в 2019 році разом із батьком та старшим братом переїхали проживати на Драбівщину. Каже, що раніше за оформленням паспорта не звертався через складні життєві обставини.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Міграційної служби Черкаської області.

Труднощі через відсутність головного документа – паспорта – давалися взнаки особливо у воєнний час. Влаштуватися на роботу або ж просто засвідчити особу дорослому чоловіку без документів не вдавалося. Міграційники пояснили Павлу, що отримати паспорт громадянина України вперше після досягнення 18-річного віку можливо після проведення процедури встановлення особи.

За результатами проведення процедури встановлення особи, підтвердження факту видачі свідоцтва про народження, а також перевірки факту належності особи до громадянства, 31-річний житель Драбівщини за 2 місяці отримав свою виготовлену ID-картку.

Нині Павло радить не наслідувати його, а звертатися за оформленням документів вчасно: кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт. Послугу можна отримати у будь-якому підрозділі Міграційної служби незалежно від місця проживання. За оформлення паспорта вперше адміністративний збір не справляється.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Пенсійному фонді повідомили, кому та на скільки підвищать пенсії з березня.