За публічного обвинувачення прокурорів Уманської окружної прокуратури суд визнав винною жительку Уманського району за фактом шахрайства, а саме заволодіння бюджетними коштами у виді соціальної допомоги  (ч.ч. 1, 2 ст. 190 Кримінального Кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що 40-річна жінка перебуваючи у фактичних шлюбних відносинах та виховуючи дітей спільно з чоловіком, впродовж 2009-2023 років зверталась до місцевих органів соціального захисту із заявами про отримання державної допомоги як одинока мати. Таким чином вона отримала з бюджету кошти на загальну суму понад 190 тисяч гривень

Вироком суду особу визнано винною та призначено покарання у виді позбавлення волі на 1 рік, від відбування якого звільнено з однорічним іспитовим строком.

Разом з обвинувальним актом прокурори скерували до суду позов про стягнення на користь держави незаконно одержаних коштів. Позов було повністю задоволено.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 23-річна жителька Бобрицької громади проведе за ґратами 6 років за збут наркотиків.