Ситуацію з підтопленням у населених пунктах Канівської міської територіальної громади обговорювали під час апаратної наради міського голови з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Станом на 25 квітня спостерігалося підтоплення  річковими водами на лугах та полях сіл: Пекарі (близько 50 га),  Хутір-Хмільна (близько 100 га),  Кононча (близько 100 га),  Михайлівка (близько 15 га), Межиріч (близько 130 га), Лука (близько 25 га).

Також у селі Пекарі спостерігався прохід води шириною 5 м  та глибиною 20-25 см та підтоплення території на базі відпочинку «Велике Озеро» з подальшим розповсюдженням на луги та ґрунтові дороги, які проходять до бази відпочинку «Дніпро»,  повідомив начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного населення Вячеслав Канівець.

Староста села Пекарі Тетяна Корнієко зауважила, що у деяких приватних домоволодіннях села затопило погреби.

«До такого розвитку подій люди готові, адже раніше нас підтоплювало раз на десять років, а тепер щорічно»,   зазначила вона.

Разом з тим Вячеслав Канівець наголосив, що станом на сьогодні ситуація дещо стабілізувалася, хоча є ймовірна загроза підтоплення нових територій впродовж тижня. Утім оперативно-мобільні групи рятувальників моніторять ситуацію та у випадку її погіршення готові зреагувати.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що про можливе підтоплення через водопілля попереджають жителів Канівської громади – на Черкащині ІІ рівень небезпеки (фото).