Черкаський апеляційний суд задовольнив скаргу прокурорів Маньківського відділу Уманської окружної прокуратури та ухвалив новий вирок стосовно жителя Маньківської територіальної громади, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (ст. 336 Кримінального кодексу України). Його засуджено до 3 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Доведено, що 43-річний чоловік, будучи військовозобов’язаним та придатним за станом здоров’я до військової служби, не маючи підстав для звільнення чи відстрочки від призову, без поважних причин не прибув до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, хоча був завчасно попереджений про необхідність явки.

Суд першої інстанції обмежився призначенням обвинуваченому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, звільнивши від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік.

Не погоджуючись з таким рішення, прокурор звернувся до суду апеляційної інстанції.

Наразі вирок суду набрав законної сили.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці затримали на Черкащині адвоката, який за хабар у 7 тисяч доларів обіцяв допомогти із оформленням статусу інваліда (фото).