Під час візиту по стажуванні фахівців канівські активісти побували у Фірзені, де відвідали різдвяний ярмарок, побували із екскурсією у місцевій школі та зустрілися із митцями, які створять мурал у центрі Канева.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки громадської організації «Разом» у Facebook.

«Ось і завершився проект по стажуванню фахівців та наш останній візит до Фірзена. Цього разу ми відвідали різдвяний ярмарок, та відчули дух Різдва. Під враженням цієї краси довго потім обговорювали можливість організації подібного ярмарку в нашому місті. Але тут потрібна воля місцевої влади, ініціатива місцевого бізнесу та бажання самих канівців.

На наші прохання нам було проведено позапланову екскурсію в звичайній середній школі Фірзена. Так, у них школи розділені на середні та молодші, що надзвичайно потішило б і наших дітей, якби такий поділ запровадили б і у нас. Що привернуло увагу в німецькій школі? В першу чергу – відсутність тюлі на вікнах))). Та головне – там все зроблено для зручності та розвитку дитини, нічого зайвого, ніякого пафосу. Сподіваємось, що ідея партнерства шкіл наших міст зацікавить обидві сторони та буде втілена в життя.

Одним з головних питань, яке вдалося вже конкретно обговорити – це створення муралу німецькими художниками на 9-типоверхівці в центрі Канева. Знайомство з цими митцями було цікавим та насиченим. Отже чекаємо їх в липні та активно готуємо стіну).

Цікавою для нашої молоді перспективою є ідея культурного обміну. В ході обговорень виділили два основних напрямки: це музична сфера (Альтавіста, старанніше вчіться!))) та скейтерська субкультура. Оскільки проект створення скейт парку в Каневі переміг на Громадському бюджет та має всі шанси бути якнайшвидше побудованим, будемо розвивати дану субкультуру за сприяння німецького партнерства. 

До ювілею міста Фірзен плануються ряд заходів за участі Канева для популяризації нашої культури: це виставка канівських художників та фотографів у Фірзенській галереї, телеміст між містами. Дуже сподобалась представникам Фірзена ідея онлайн екскурсії музеєм Шевченка, яку цьогоріч вдало втілила Делікатна Олена з Канадською діаспорою», - зазначено у пості на сторінці місцевої громадської організації.

Світлина від Громадська організація суспільних ініціатив "Разом".

Світлина від Громадська організація суспільних ініціатив "Разом".

Світлина від Громадська організація суспільних ініціатив "Разом".

Світлина від Громадська організація суспільних ініціатив "Разом".

Світлина від Громадська організація суспільних ініціатив "Разом".

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські активісти переповнюють враження після поїздки у Німеччину.