За інформацією Гідрометеорологічного центру, спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Наразі гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни.

Наразі залишаються підтоплені 852 дворогосподарства (Чернігівська – 474, Черкаська – 182, Дніпропетровська – 79, Полтавська – 107 та Київська – 10) та 111 будинків (Дніпропетровська – 38, Черкаська – 42, Чернігівська – 29 та Полтавська – 2), з них 38 дачних.

Зокрема на території 16 населених пунктів Черкаського та Золотоніського районів підтоплено 42 житлові будинки, 182 дворогосподарства та 485 га сільськогосподарських угідь.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що надзвичайники Черкащини ліквідовують наслідки підтоплення – евакуйовують людей і привозять їжу та ліки (фото).