Сільських голів, які взяли участь у конкурсі «Від селянки – до панянки», нагородили путівками до Єгипту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію порталу Про село.

Після того, як перемогу та головний приз конкурсу «Від селянки – до панянки» - путівку на новорічні свята у Лапландію, здобула сільський голова із Городищенського району Наталя Гибало, голова журі та спонсор конкурсу директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький вирішив нагородити й решту учасниць. До того ж неаби якими подарунками, а путівками до Єгипту.

«Відпочити від повсякденної, іноді надто важкої, роботи мріє кожна жінка. І особливо та, яка живе і трудиться в селі. Тому я вирішив, що в конкурсі буде відзначено усіх учасниць. Якщо переможниця побувала в Лапландії, то решта жінок побачили Єгипет і Червоне море. Впевнений, що враження від такого відпочинку будуть дуже яскравими. Кожна з учасниць на це заслужила, адже працює не покладаючи рук, піклуючись про інтереси своєї громади. Переконаний, що відповідальні бізнесмени мають піклуватися не тільки про гідні умови праці, але й про гідний відпочинок тих, хто живе і працює з нами поруч», - зазначив спонсор конкурсу Олег Васецький.

Сільський голова Мартинівки Алла Бусля емоційно поділилася враженнями від поїздки: «Рай! Справжнісінький рай! Я хоч і не вмію плавати, але все одно в захваті від моря, свіжого повітря, місцевого люду. Тут такі всі привітні, чемні і дуже ласкаві».

Перші дні жінки насолоджувались засмагою, купанням, пірнанням. Найкращим пірнальником, до речі, виявилась Віра Ласкава, сільський голова села Степанці на Канівщині. Вона більшу частину часу проводила під водою, розглядаючи коралові шельфи.

«Щодня я проводила в воді по 3-4 години. Беру маску, хліб, відпливаю подалі від берега і годую рибок, а вони мене дивують своєю красою та кількістю», -  розповіла Степанецький сільський голова.

Родзинкою ж поїздки стала фотосесія в стилі «Шехерезада».

 


Загалом, насолодитись відпочинком у Єгипті змогли 19 сільських голів із Канівського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, Катеринопільського, Шполянського, Лисянського районів.

 

 

Єгипет 2-17 от rutube_account_1367974 на Rutube.