Дружина Олексія Михайловича померла й нині пенсіонер проживає сам. Кілька днів через хворобу він не міг звестися на ноги, лежав безпомічний у холодній хаті. На допомогу прийшов місцевий поліцейський Віталій Степанець, який розтопив грубку, приніс продукти, організував для допомоги літній людині місцеву громаду.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Олексій Михайлович довгий час жив разом із дітьми та онуками, а потім вирішив жити сам і переїхав у хату, яка дісталася йому в спадок. Старий будинок, в якому давно ніхто не жив, на три кімнати. В одній із них літній чоловік проживає разом із кішкою. У ній диван, стіл та місце для приготування їжі.

«Ця кімната найтепліша, бо тут є груба. Не дивіться, що вона в такому стані, це я вирішив її реставрувати, накупив матеріалу для ремонту й потихеньку приводжу до ладу, бо доки людина працює, доти вона відчуває себе здоровою», — розповів пенсіонер.

Жвавий дідусь жарти придумує на ходу. Він радісно спілкувався з нами, показував фото, ділився спогадами про своє життя та про те, як нині вдячний поліцейському офіцеру громади.

«Якби не Віталій Євгенович, я, мабуть, би не вижив. Я навіть дзвонив на 102, щоб йому вручили подяку. Хороша він людина», — каже Олексій Михайлович.

Днями поліцейський офіцер Степанецької громади Віталій Степанець приїздив до пенсіонера, бо літнього односельця, який чи не щодня відвідував сільраду та магазин, кілька днів не бачили в селі.

«Біля будинку на снігу не було жодних свіжих слідів, це мене занепокоїло. Тоді почав стукати у вікно та звати господаря. Щастям було почути його голос, який був дуже слабким та благав про допомогу», — зауважив Віталій.

Зайшовши до будинку, поліцейський побачив чоловіка, який лежав на дивані та мав зовсім кволий вигляд. За кілька днів дідусь утратив сили через хворобу й не міг підвестись. Правоохоронець викликав медичного працівника та поки очікував лікаря, розтопив грубу у холодній хаті, щоб господарю було тепло.

Наразі Олексій Михайлович почувається добре. Він зустрічає гостей та отримує гостинці. Секретар сільської ради Вовчинська Наталія Миколаївна почастувала літнього чоловіка щойно спеченим пирогом, а ще йому привезли продуктів, дрова та корм для кішки.

Пані Наталя розповідає, відколи дідусь проживає в Степанецькій громаді, його постійно вмовляють прийняти допомогу від соціальної служби та пенсіонер категорично відмовляється. Нині його навідує онук й приїздить син із невісткою.

Поки розмовляли, дідусь згадав, що після останнього візиту заборгував у магазині. Бідкається, що сам не дійде до сільмагу, бо дорогу замело снігом. Поліцейський офіцер громади відвіз Олексія Михайловича до центру, який вкотре подякував поліцейському за опіку й турботу, що від нього отримує.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 2 людини, арктика та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліцейський офіцер Степанецької громади допоміг 81-річному чоловіку, який не зміг підвестись (фото).