Представники Степанецької сільської ради завітали із привітаннями та подарунками до 90-річної місцевої жительки Олександри Наконечної.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади. 

20 грудня цього року відмічала Олександра Антонівна Наконечна, яка народилась у  селі Синявка, а в Степанці вийшла заміж та живе тут до сьогоднішнього дня.

Саме тут жінка народила та виховала разом із чоловіком двох дітей, має трьох онуків та одного правнука. За плечима 38 років трудового стажу колгоспниці, за які іменинниця отримала нагороди ветерана праці.

На даний час проживає із донькою, яка переїхала із міста Києва, щоб доглядати за мамою, так, як вона рік тому зламала ногу, перенесла складну операцію та потребує допомоги і опіки.

Гостей приємно вразила жвавість розуму літньої жінки, яка в 90 років продекламувала вірш, який вивчила ще в дитинстві. А також Олександра Антонівна розповіла своїм гостям – представникам Степанецької громади в особі заступника сільського голови - Юлії Мітакі та головного спеціаліста відділу земельних ресурсів Олександра Хоменка, багато цікавих історій із свого довгого життя.

Гості від імені сільського голови Олександра Яременка поздоровили ювілярку із такою поважною датою, підбадьорили іменинницю хорошими словами, звеселили її свято ніжними квітами, та залишили на згадку теплий подарунок та ще й обіцянку приїхати до неї на наступний ювілей через 5 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що фахівці тер центру привітали із сторічним ювілеєм мешканку села Григорівка.