Під час виїзду у село Григорівка фахівці територіального центру соціального обслуговування відвідали родину двох осіб із інвалідністю та привітали місцеву мешканку із сторічним ювілеєм.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Терцентру Канівського району у Facebook.

У Міжнародний день людей з інвалідністю представники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району здійснили виїзд у Григорівку Канівського району, де відвідали сім’ю з двох осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома: Забару Софію Свиридівну та Забару Марка Андрійовича та привітали їх зі святом і вручили продуктові набори.

Так співпало, що в цей період Спіжова Варвара Леонтіївна, мешканка села Григорівка, відзначає свій сторічний ювілей. Тож працівники терцентру привітали Варвару Леонтіївну з ювілейним днем народження та вручили подарунок - теплу ковдру і продуктовий набір.

Підопічні відділення соціальної допомоги вдома Ломака Галина Юхимівна та Жлутко Ірина Микитівна дякували за турботу та соціальний захист, який вони отримують від працівників територіального центру.

Світлина від Терцентра Канівського Району.

Світлина від Терцентра Канівського Району.

Світлина від Терцентра Канівського Району.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підопічних терцентру привітали із Міжнародним днем людей із інвалідністю.