Черкаською обласною прокуратурою в суді доведено винуватість посадової особи ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Установлено, що посадовець, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів і вчинив дії в його умовах під час підписання в грудні 2020 року двох договорів щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на загальну суму більше 3 млн грн з товариством, в якому засновниками та кінцевими бенефіціарами до січня 2020 року були він зі своєю дружиною, а на момент здійснення цих правочинів – її рідний брат.

За принципової позиції прокурора стосовно порушника складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

За результатами їх розгляду Придніпровським районним судом м. Черкаси 03.03.2021 зазначеного посадовця визнано винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП  і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 6 800 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині чоловік заволодів 170 тис.грн., використовуючи документи покійного батька.