Акцію протесту із перекриттям дороги у зв’язку із надто повільними темпами ремонту дорогу провели активісти на автодорозі «Черкаси-Канів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Дзвін».

Вчора зранку кілька десятків активістів із Мошен знову перекривали рух автотранспорту у центрі села, протестуючи проти занадто повільного ремонту дороги Черкаси – Канів.

Відзначимо, що це вже не перша акція по блокування автошляху мошенцями, які вимагають відремонтувати «убиту» частину траси у їхньому селі. Раніше обласні та районні владці обіцяли людям, що у найкоротші терміни облавтодор виконає ремонтні роботи, а потім виявилося, що гроші на ремонт «зависли» у Кабінеті Міністрів.

Нині ремонт розпочався, але просувається, на думку активістів, повільними темпами. Тому люди знову вирішили нагадати владі про її обіцянки та вийшли на блокування автотраси вздовж пішохідного переходу в центрі села. Оскільки водії почали об’їжджати імпровізований блок-пост сусідніми вуличками, то мошенці перенесли його на міст при в’їзді в село, таким чином повністю перекривши рух автотранспорту. Утворився затор в обидва боки дороги на кілька сотень метрів.

Однак, представники правоохоронних органів були змушені «проштовхувати» через пікет по кілька автівок, адже на вулиці спека, а заблокованими виявились навіть люди з малесенькими дітьми.

До речі, у цьому заторі опинилася і ремонтна техніка, яка рухалася в Мошни зі сторони Черкас. У самому ж селі ремонтні роботи на трасі також призупинилися.

Цього разу, на відміну від попередніх блокувань, ніхто із представників влади до людей не виїхав і не спілкувався.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на автодорозі «Канів-Кременчук» вкладають вирівнюючий шар асфальтобетону.