Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Канівське комунальне підприємство «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» за зловживання монопольним становищем на ринку послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у  м. Канів.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Черкаського територіального відділення АМКУ.

Як було встановлено результатами перевірки, КП «УВКГ» здійснило розрахунки тарифів на послуги з  централізованого  водопостачання та водовідведення порядок формування яких не відповідають Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011  № 869 (зі змінами).

В ході розгляду справи підприємство визнало порушення та  зобов’язалось у двомісячний строк надати виконавчому комітету Канівської міської ради для встановлення розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, порядок формування яких відповідатиме вимогам нормативно-правових актів України.