Надходження холодного та сухого континентального повітря в умовах малої висоти сонця, короткого світового дня, тривалої ночі та малохмарного неба температури знизилися вночі до 7-10º, вдень до 3-5º морозу. Середньодобові температури повітря нижче норми на 2-3º.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

До четверга Черкащина залишиться у владі морозного антициклону «XAVIER», тому погодних змін не чекаємо. На високому атмосферному тиску утримається суха з помірними морозами вночі 5-10º, вдень 2-7º погода.

У другій половині тижня, зі зміною східного синоптичного процесу на південний, знову намітиться тенденція до невеликого потепління.

З південними вітрами до нас начне надходити більш тепле повітря, температура підвищиться вночі до 0-5º морозу, вдень 0-3º тепла. В найближчі 10-12 днів різкого похолодання не чекаємо. 12- 15 грудня можливі невеликі опади з ожеледними явищами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання підняття тарифів на послуги водопостачання розгляне виконком вже цього тижня.