Канівський міськрайонний суд Черкаської області розглянута справа про адміністративне правопорушення Закону України «Про мисливське господарства та полювання»  в результаті якого загинув олень «Європейський».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Так, 49-річний громадянин міста Канева з човна біля села Пекарі Канівського району, здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час забороненими знаряддями, а саме карабіном з глушником.

Правопорушник свою вину у скоєному не визнав, а зазначив, що перевіряв прилад нічного бачення, а оленя знайшов вже мертвого. Але з показів свідків стало суду відомо, що правопорушник застрелив оленя на острові, завантажив у човен та перевіз до автомобіля, який знаходився на березі біля села Пекарі, де був затриманий працівниками поліції зі зброєю, приладом нічного бачення та тушкою оленя.

Суд, дану особу, визнав винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 85 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700,00 грн. з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення – карабіну, пристрою нічного бачення, глушника та стягнув збитки в сумі 60000 грн. на користь держави.

«Мисливець» не погодився із рішенням Канівського міськрайонного суду та оскаржив у апеляційній інстанції. Черкаський апеляційний суд дане рішення залишив в законній силі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що екскерівника лісогосподарського підприємства на Черкащині та підприємця судитимуть за завдання майже півмільйона збитків держпідприємству.