Метеорологи прогнозують надходження теплого повітря, однак опади також можливі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя у Facebook.

На Черкащині утримується малокомфортна прохолодна з періодичними дощами погода. Дискомфорту, крім невисокої температури повітря й опадів, додає висока вологість повітря та посилений поривчастий вітер.

Водночас, метеорологи відзначають, що завтрашній день можна назвати перехідним до теплого періоду «золотої осені». Якщо вночі наш регіон буде перебувати ще у холодному повітрі з мінімальними температурами 0..5º, то вдень з надходженням тепла можна розраховувати на максимальні +11..+16º. Причому супроводжуватимуть ці зміни атмосферні фронти з дощами, які можуть «зачепити» північну частину області у другій половині дня.

Надалі збільшиться вплив антициклону з півдня, який забезпечить суху погоду, принаймні на тиждень. А з південними вітрами продовжиться «наступ» добре прогрітого повітря у наші широти, тому в найтепліші неділю й понеділок стовпчики термометрів «підстрибнуть» до +17..+22º, вночі +5..+10º.

Відчутне зниження температури повітря очікується орієнтовно із 2 листопада, коли нічна температура опуститься до -1º..+4º, а денна до 5..11º.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вже за декілька днів на Канівщині можливий мокрий сніг.