За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури затверджено та скеровано до суду  обвинувальний акт стосовно колишнього директора та начальника відділу використання лісосировинних ресурсів за фактом  розтрати продукції одного з державних лісогосподарських підприємств області шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 364 КК України) та фізичної особи-підприємця, яка посприяла цій розтраті (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, колишній директор і начальник відділу використання лісосировинних ресурсів та реалізації продукції державного підприємства, зловживаючи своїм службовим становищем та використовуючи надані повноваження, всупереч інтересам державного підприємства, умисно, в інтересах підприємця, спільно з останнім розтратили державне майно у вигляді лісопродукції, чим завдали збитків державі в розмірі понад 360 тис. грн, а також працівникам підприємства - на загальну суму 116 тис. грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими третього слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині правоохоронці викрили злочинну групу, яка збувала фальсифіковану побутову хімію (фото).