Напередодні професійного свята медикам «швидкої» очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець вручив ключі від сімох нових автомобілів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Для оновлення автопарку «швидких» черговий транш надійшов від МОЗ. Ці авто вже сьогодні стануть до роботи в підрозділах по області.

«Наш Обласний центр екстреної медичної допомоги вже не перший рік тримає лідерство в Україні, і це заслуга кожного працівника. Наша «екстренка» нині надає допомогу не лише черкащанам. Бригади також працюють на деокупованих територіях, евакуюють поранених. Наші герої!», – наголосив Ігор Табурець.

Нині в «екстренці» області працює понад сотня бригад. Минулоріч Центру екстреної допомоги за сприяння всіх рівнів влади вдалося оновити автомобільний парк на 33 автомобілі.

Також напередодні Дня екстреної медичної допомоги працівникам обласної «екстренки» вручили нагороди та подяки. Зокрема, медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня, а також почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, міської ради.

На зображенні може бути: 8 людей та швидка допомога

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 1 особа, фургон, швидка допомога, лікарня та текст

На зображенні може бути: швидка допомога та лікарня

На зображенні може бути: 1 особа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання облаштування укриття для дитячого садочка «Сонечко» обговорили на робочій нараді у міськраді.