Під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулася робоча нарада щодо питання облаштування укриття у дошкільному навчальному закладі «Сонечко».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Серед присутніх – заступник міського голови Тетяна Жівотова, секретар міської ради Оксана П’яткова, начальник управління містобудування та архітектури Лариса Артюк, головний спеціаліст відділу освіти Марина Москалик, головний спеціаліст фінансового управління Олена Діхтяренко, завідувач ЗДО «Сонечко» Тетяна Лагно, а також депутати Канівської міської ради Віктор Хоменко та Володимир Коржов.

На початку міський голова повідомив учасникам наради про хід обстеження підвального приміщення у гуртожитку державного навчального закладу «Канівське ВПУ», де планують облаштувати майбутнє тимчасове укриття.

«Вчора особисто оглянув приміщення, яке планується під укриття. Ми можемо його облаштування, хоча роботи там багато: перенести труби, вивести комунікації, облаштувати санвузол ітд. З директором училища Оленою Волощенко попередньо було досягнуто згоди у сприянні вирішення питань з облаштування укриття, яке за необхідності може використовуватися і вихованцями закладу. Наразі першочерговим завданням є виготовлення проектно-кошторисної документації та пошук алгоритму фінансування, адже гуртожиток знаходиться у державній власності», - зауважив міський голова.

Також за словами міського голови, облаштування тимчасового укриття в гуртожитку не виключає необхідності побудови в майбутньому укриття для дитсадка з нуля.

«За попередніми підрахунками вартість побудови такого укриття складатиме в межах 15 млн., але перш за все нам необхідного мати готову проектно-кошторисну документацію і шукати джерела фінансування для його побудови. Можливо, якщо усіх задовольнить варіант з таким укриттям для «Сонечка», ми зможемо перенести цей потенційний проект і для інших освітніх закладів», - повідомив Ігор Ренькас.

Головний спеціаліст міського відділу освіти Марина Москалик нагадала приступнім, що 18 травня міська комісія обстежила підвальне приміщення.

«Зараз необхідно, щоб Черкаська районна комісія поставила його на облік, як можливе для укриття приміщення», - зауважила Марина Москалик.

Також вона повідомила, що наразі підготовлено звернення до голови Черкаської ОВА  з проханням надати дозвіл облаштувати найпростіше укриття для закладу дошкільної освіти «Сонечко» у підвальному приміщенні гуртожитку.

Після конструктивного обговорення присутні зійшлися на тому, що необхідно синхронізувати зусилля та шукати пришвидшені шляхи вирішення бюрократичних і фінансових перепон, аби діти змогли піти до садочка з 1 вересня.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що урочисті заходи із нагоди 162-ої річниці перепоховання Тараса відбулися у Каневі (фото).