Для оновлення обладнання метеорологічного майданчика, який функціонує на базі Канівського природного заповідника, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» виділила 25 тис.грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки ВО «Черкащани».

Однією із цікавинок Канівського природного заповідника є власний метеорологічний майданчик з метеоприладами, різновидами термометрів, волосяним гігрометром, що вимірює відносну вологість та іншим обладнанням.

Для покращення та оновлення обладнання своєї «метеостанції», депутат від ВО «Черащани» Володимир Пилипенко у рамках проектів співпраці з підприємством МХП звернувся за допомогою.

Так, за ініціативи ГО «Рідна Черкащина» та ВО «Черкащани» було виділено понад 25 тис.грн. на закупівлю метеорологічних приладів.

Загалом, завдяки співпраці керівництва директора Канівського природного заповідника та директора ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП Ольги Форостяної тільки в 2018 році заповідник отримав близько 100 тис.грн. благодійної фінансової допомоги від підприємства.

«Співпраця підприємства з Канівським природним заповідником, є одним із пріоритетів нашого виробництва в підтримці проведення природоохоронних та просвітницько – екологічних заходів, адже це наша спільна справа і обов’язок перед майбутніми поколіннями», - зауважила директор підприємства Ольга Форостяна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівський природний заповідник відсвяткував 50-річчя відновлення після ліквідації.