На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення «Про відміну реорганізації комунальних підприємств Канівської міської ради».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень.

Відтак, депутати міської ради планують відмінити реорганізацію комунальних підприємств «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» та «Туристичний інформаційний центр міста Канева».

У пояснюючій записці до проекту рішення зазначено, що у травні минулого року міською радою було ухвалене рішення про реорганізацію відповідних комунальних підприємств із метою створення комунальної установи «Агенція розвитку м. Канів», яка повинна була стати їх правонаступником з розширенням повноважень.

Однак для створення комунальної установи «Агенція розвитку м. Канів» було передбачено здійснити набір певного штату працівників (не менше 4 осіб). За рекомендацією постійної комісії міської ради з питань бюджету набір штату працівників Агенції необхідно було провести за рахунок скорочення загальної чисельності виконавчих органів міської ради.

24 січня 2019 року міська рада своїм рішенням затвердила штати виконавчих органів міської ради на 2019 рік без скорочення штатів. Таким чином не можливо створити Агенцію, не забезпечивши її фінансування. Реорганізація затягується на невизначений час, тому пропонується відмінити реорганізацію, згаданих вище комунальних підприємств, та дати їм можливість працювати і далі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати дали «зелене світло» злиттю двох комунальних підприємств.