На кіноконцертному майданчику імені Юрія Іллєнка, відбулися благодійні заходи з нагоди двох унікальних свят – Трійці та Івана Купала.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Для дітей провели майстер-клас з плетіння віночків, якими потім прикрасили Марену. Також малеча мала змогу взяти участь у майстер-класі із виготовлення іграшок.

Далі для гостей заходу провели концерт за участі хору «Кобзарева Криниця», фольклорного ансамблю «Джерела», народного ансамблю «Здоровенькі були», зразкового ансамблю «Невгамовні», Людмили Салтикової, народного аматорського гурту «Філософія серця» та ансамблю міського будинку культури.

 

Вперше організатори заходу роздали слова пісень присутнім, аби заспівати разом. Також під час концерту відбувся аукціон продажу двох гільз, які розписала лауреат мистецьких конкурсів Марина Головко.

Під час святкування зібрали - 15500 грн для Романа Секрета з 25 ОСБ (окремий стрілецький батальйон) на комплектуючі для бойової броньованої машини та прилад нічного бачення. А з аукціону продажу гільз -  понад 4000 грн для військової частини, яка захищає небо над Канівською громадою. Разом до Перемоги!

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що урочисті заходи та перегляд фільму відбулися із нагоди 85-річчя відкриття Шевченківського меморіалу у Каневі (фото).