Черговою «кремлівською шанувальницею» виявилася мешканка Кам’янської ОТГ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

Жінка поширювала пропагандистські матеріали, в яких відкрито підтримувала військову агресією рф проти України та злочинні дії окупантів.

У своїх публікаціях та репостах вона захоплювалася «подвигами» загарбників та виправдовувала їх злочинні дії. Зокрема, стверджувала, що російські військові нібито звільняють Україну від «нациків» та «бандерівців».

Також, жінка робила репости з російських пропагандистських сайтів і поширювала через соцмережі, зокрема заборонені в Україні «Однокласники».

Слідчі СБУ повідомили зловмисниці про підозру за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття пропагандистки здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

На зображенні може бути: 2 людини, військова форма, на відкритому повітрі та текст «сбу служба безпеки раϊни»

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, військова форма, на відкритому повітрі та текст «сбу служба безпеки украйни»

На зображенні може бути: текст «SAMSUNG служба безпеки украшни»

На зображенні може бути: 1 особа та текст «SAMSUNG 92% 92%12:20 12:20 ли r_putin драка неизбея бить надо первь Î’.п. 214K 225 45 O комментарии лужба езпеки краϊни поделиться класс!»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у поліції повідомили про результати роботи блокпостів на Черкащині.