Черкащанин Андрій Маринченко служив у поліцейському полку від 2019 року. Невдовзі продовжив службу у Департаменті внутрішньої безпеки НПУ вже на посаді старшого оперуповноваженого. Він був серед загиблих внаслідок трагічної авіакатастрофи в Броварах 18 січня 2023 року.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Мужній, щирий, позитивний і добросердечний — таким його згадують колеги. Андрій був справжнім професіоналом своєї справи, дуже відповідальним і сумлінним. Він вражав своєю багатогранністю: захоплювався спортом, мав хист до музики й малювання, вивчав корейську мову. Любив і цінував життя.

На Черкащині у селі Горобіївка, де народився та виріс Андрій Маринченко відбувся пам’ятний захід на якому були присутні керівництво та колеги поліції Черкаської області, друзі й рідні загиблого. Учасники поминальної церемонії поклали квіти до його могили та спільно помолилися за всіх загиблих у страшній авіатрощі, яка забрала життя 14 людей.

Мати загиблого правоохоронця подякувала всім, хто знайшов час, відгукнувся і прийшов у такий день згадати її сина та поділився теплими спогадами з останніх зустрічей з ним. Також на кладовищі вона роздала усім, кого об’єднала пам’ять про надзвичайно талановиту й всебічно розвинену людину, малюнки Андрія.

У межах серії документальних фільмів «Борт 54» Міністерство внутрішніх справ України випустили розповідь про черкащанина, який загинув під час авіакатастрофи в Броварах на Київщині 18 січня 2023 року https://bit.ly/423212Z

Пам'ятаємо! Навіки в строю…

На зображенні може бути: 4 людини, арктика та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст

На зображенні може бути: 1 особа, борода та текст

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 10 людей, гірськолижний схил, натовп та текст «нацональна полщия»

На зображенні може бути: 1 особа, пам’ятник та текст

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 13 людей та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директор Мартинівського ліцею загинув у ДТП поблизу Городища.