Під час засідання чергової сесії міської ради депутати підтримали запит Олега Калніболоцького до міського голови із проханням розібратися з вказівками його підлеглих.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію із сайту «Канівчанка».

 «Я, як громадянин міста, написав заяву для того, щоб мені дали в оренду нежитлове приміщення. Відповідно до вимог,  зареєстрував заяву та самостійно відніс її до відділу комунального майна. І чекав, доки її розглянуть на комісії», – пояснює Олег Калніболоцький.

«Проте під час засідання моєї заяви на розгляді не було. Здивувавшись, я зателефонував  у відділ комунального майна, з’ясувати в чому справа. У відповідь почув, що Володимир Святелик дав вказівку не виносити на сесію мою заяву. Я не розумію, чому була надана ця вказівка», – додає депутат.

Олег Калніболоцький звернувся до міського голови Ігоря Ренькаса із запитанням: «Яке право мають його підлеглі, вчиняти так із депутатом міської ради? Мені просто в голові не вкладається, що тоді роблять з простими людьми? І я не дозволю «чмирить» депутатів міської ради», – наголосив Олег Калніболоцький.

На завершення він додав, щоб розібратися в цій ситуації він також  звернеться і до прокуратури з відповідною заявою.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директора товариства на Черкащині звинувачують у заволодінні майном вартістю понад 10 млн грн.