Інспектори роти з обслуговування водних об'єктів та працівники Державної екологічної інспекції проводять заходи з протидії незаконному вилову водних ресурсів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Патрульної поліції Черкаської області.

Вихідними під час патрулювання прибережної зони річки Дніпро Канівського водосховища в адміністративних межах міста Канів спільно з працівником Київського рибоохоронного патруля, інспектори помітили гумовий човен з двома особами в ньому. Згодом човен причалив до берега та громадяни перенесли із нього мішки в автомобіль Volkswagen, який був припаркований на березі. Оглянувши вміст мішків, інспектори виявили свіжовиловлену рибу видів: плітка 136 — шт., чехонь 1 — шт., плоскирка 1 — шт., Карась 1 — шт., окунь 18 — шт., Судак 2 — шт. Сума збитків завдана державі становить майже 282 тисячі гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Незаконно виловлену рибу, заборонені знаряддя лову та гумовий човен слідчі вилучили.

На зображенні може бути: 1 особа, рибалить та текст

На зображенні може бути: 2 людини, люди ловлять рибу та текст

На зображенні може бути: фургон, освітлення, джип та текст

Інший випадок стався в адміністративних межах села Кліщенці. Патрулюючи прибережною зоною Сулинського заказнику, патрульні помітили чоловіка, який виносив з води мішки та заборонені знаряддя лову. Провівши візуальний огляд, поліцейські виявили свіжовиловлену рибу видів: Лящ — 7 шт., плітка — 1 шт., карась — 83 шт., сазан — 4 шт. Сума збитків завдана державі становить майже 208 тисяч гривень.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Незаконно виловлену рибу та заборонені знаряддя лову слідчі вилучили.

Немає опису світлини.

Встановлені наступні терміни нерестової заборони на вилов водних біоресурсів: на Кременчуцькому водосховищі з 8 квітня по 16 червня 2024 року;

- у всіх інших річках (їхніх частинах) та їхніх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) з 01 квітня по 20 травня 2024 року;

- на всіх інших водних об’єктах в районі діяльності Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Черкаській області строки заборони передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства та Правилами промислового рибальства у внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах (їхніх частинах).

На період заборони, згідно з оновленими Правилами любительського і спортивного рибальства, дозволено вилов одній особі за добу 3 кг + 1 шт. риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках, на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.

Забороняється в період нересту здійснювати вилов водних біоресурсів на нерестовищах та з берега.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стихійне сміттєзвалище поблизу Довжику прибрали під час весняної толоки (фото).