Ще один проект Громадського бюджету – 2019 «Належні умови для тренувань в СК «Атлант» успішно реалізовано.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Проект увійшов у трійку міні-проектів – переможців цьогорічного Бюджету участі. Бюджет склав близько 50 тис.грн. За ці кошти було замінено 7 дверей радянського виробництва на сучасні металопластикові. У залі для фітнес-аеробіки та карате встановлено ще одні нові двері, що допомогло повністю розділити цей зал від тренажерного. Збільшено жіночу роздягальню і наново повністю побудовано санвузол. Проведено комунікації водогону, каналізації, електрики та пофарбовано стіни.

«Спортклуб отримав зовсім новий вигляд, - відзначає тренер Антон Бараболін. - Дякуємо всім, хто підтримав наш проект своїм голосом. Ми з вами зробили добру справу, надавши дітям змогу тренуватись у кращих умовах. Також особисто хотілося б подякувати Святелику Володимиру Івановичу, який допоміг в реалізації цього проекту і завжди допомагає спортсменам Канева. Дуже приємно, коли керівництво нашого міста розуміє, що чужих дітей не буває, що ми всі живемо в одному місті».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відкриють кондитерську фабрику, на якій будуть працювати до двохсот осіб.