На території Бобрицької громади минулого тижня пройшла толока, яка об’єднала працівників апарата, структурних підрозділів та комунальних установ Бобрицької, Ліплявської та Канівської громад.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Бобрицької сільської ради.

Географія цього річного заходу охоплювала дві локації. Учасники весняної толоки прибрали побутове сміття на узбіччях на проміжку дороги Київ-Канів від села Тростянець до міста Канів, а також ліквідували сміттєзвалища на проміжку дороги від села Литвинець до Довжику.

Надзвичайно прикро було бачити як мальовничу частину узбіччя на Довжику перетворили на стихійні сміттєзвалища.

 «З покоління в покоління, від діда-прадіда в українського народу передається традиція наведення порядку на своїй землі кожної весни, тільки-но несміливі промені сонця прогріють повітря, від зимового сну пробуджується природа. Аби кожне подвір’я, громадські місця виглядали чисто, охайно, святково і радували око. Одним словом, чистота – це наша візитна картка!

Зусиллями небайдужих мешканців та працівників виконавчого комітету Бобрицької сільської ради стихійні сміттєзвалища на Довжику майже повністю ліквідовані, найближчим часом на цьому відрізку дороги буде встановлено відеоспостереження з метою недопущення повторного засмічення.

Звертаючися до всіх жителів Канівщини, прошу свідомо відноситися до природи, яка потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення, та недопускати засмічення нашого краю» - зазначила очільниця Бобрицької громади Олена Штефан.

На зображенні може бути: дерево

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 15 людей, джип, дорога та трава

На зображенні може бути: 8 людей та дорога

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що похолодання, опади та ймовірні заморозки прогнозують синоптики на Черкащині цього тижня.