У Міжнародний день захисту дітей на базі Степанецького ліцею відбулося свято «Ми діти твої, Україно!», яке об’єднало учнів Мартинівського, Степанецького, Таганчанського ліцеїв та Беркозівської гімназії.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

 Під час заходу діти брали участь у  розважальних та музичних вікторинах,  майстер-класах від КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» та КЗ «Центр культури і дозвілля ОТГ». Малеча мала змогу зробити ляльку макраме, пофантазувати в конструюванні з лего, виготовити брелоки-прикраси та зануритись у світ 3d фігурок з повітряного пластиліну. Родзинкою свята був аквагрим та розпис хною. 

Для участі у святі був запрошений ансамбль сучасного танцю «Скай» Канівського коледжу культури і мистецтв під керівництвом Яни Пашигор, який порадував присутніх творчими та майстерними хореографічними номерами.

Кульмінацією заходу стало підкидання фарб холі та солодкі подарунки.

Окрім цього виконавчий комітет закупив 31 подарунок, які вручили дітям-сиротам, дітям, позбавлені батьківського піклування, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітям військовослужбовців, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для маленьких відвідувачів терцентру влаштували свято із нагоди Міжнародного дня захисту дітей (фото).