У відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю відбулося справжнє свято для особливих діток із нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «Я щиро вітаю з цим прекрасним святом. Ми знаємо, що діти це наше майбутнє. І дивлячись на ці прекрасні посмішки я впевнена, що ми переможемо. Не забуваємо ні на хвилину і дякуємо Збройним Силам України за можливість святкувати під сонячним небом»,- зазначила заступниця міського голови Тетяна Жівотова.

Долучилася до привітань представник Урядового уповноваженого з прав людини з інвалідністю в Черкаській ОДА, голова Канівської організації осіб з інвалідністю «Відродження» Наталія Капустян.

«Дітки – це майбутнє нашої держави, майбутнє нашої країни. І я хочу побажати здоров’я, щастя і щоб ви мріяли і ваші мрії здійснювалися»,- наголосила Наталія Капустян.

Для діток працівники закладу підготували справжнє свято з веселими конкурсами, віршами, гуморесками. А справжнім сюрпризом став на заході казковий ведмедик, який зібрав навколо себе діток, і вони всі разом танцювали. Протягом усього свята пам’ятні моменти назавжди збереглися в яскравих фотознімках.

Організатори свята дякують за смаколики та подарунки: ГО «За рівні можливості», ГО «Покликані жити», «Спілка «Друзі Канева» м. Фірзен (Німеччина), кондитерська компанія «КОНТІ».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що медики із «Охмадиту» проведуть прийом дітей Канівщини.