Прибирали цього разу на розі вулиць Тараса Шевченка та Маршала Рибалка – біля міської бібліотеки ім.Т.Шевченка, на узбіччях дороги й під мостком та біля приміщення Центру надання адміністративних послуг.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

Близько сотні представників структурних підрозділів органу місцевого самоврядування, а саме працівники апарату виконавчого комітету, управління соціального захисту управління містобудування та архітектури, відділу комунального майна та земельних ресурсів, архівного відділу, управління екології та ЖКГ, відділу екології та муніципального контролю,  управління економічного розвитку, ЦНАПу, бібліотеки ім.Тараса Шевченка та комунального підприємства «Місто» вигрібали торішнє листя та гілля, збирали та підмітали сміття, розчищали чагарники, вирізали сухостої… Тут же був встановлений перевізний подрібнювач КП «Місто», який одразу перетворював всі зібрані гілки на тирсу.

«Відгукнулись на нашу пропозицію, організувавши свій «суботник» й представники Канівської РДА і райради. Вони прибрали ділянку біля будинку рад. Дякую всім, хто взяв участь у прибиранні. Ми будемо продовжувати цю роботу й надалі. Запрошую містян долучатися та прибрати територію біля своїх осель, у власних дворах… Прошу й місцеві підприємства організувати подібні акції прибирання, аби з приходом весни допомогти нашому місту з кожним днем ставати кращим», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що аномально тепла погода дозволить завершити опалювальний сезон на Черкащині.